Strefa Relaksu

Każdy z nas potrzebuje czasem chwili dla siebie. Czasu, który pozwoliłby odpocząć, zrelaksować zmęczone ciało i umysł. Dzięki, któremu można by odpłynąć choć na moment gdzieś daleko, poza wszelką codzienność. Wychodząc naprzeciw takim właśnie oczekiwaniom i potrzebom, stworzyłyśmy w PRO Semilia „Strefę Relaksu”. Znajdziecie w niej Państwo szereg zabiegów oraz masaży, które przyniosą ulgę po ciężkim dniu w pracy oraz odprężenie, którego tak często brakuje w codziennej bieganinie.

Masaż antycellulitowy

 

Jest to bardzo intensywny masaż, zupełnie inny niż klasyczny. Polega na ugniataniu, uciskaniu i oklepywaniu ciała. Głównym zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie komórek tłuszczu, które znajdują się głęboko w tkance podskórnej. Regularne stosowanie masażu antycellulitowego pomaga w kształtowaniu zdrowej sylwetki i znacznie wpływa na redukcję cellulitu. Masaż ten doskonale likwiduje tkankę tłuszczową z okolic brzucha, pośladków, bioder oraz ud.

Masaż uciskowy BOA

 

Zabieg wykonywany jest na kończyny dolne i górne przy użyciu mankietów uciskowych wypełnianych powietrzem. Wykonywany po urazach i kontuzjach, ale równie skuteczny w walce z bólem i obrzękami wywołanymi pracą stojącą. Idealny dla kobiet w ciąży. Daje uczucie odprężenia, lekkości i swobody. Niezawodny w walce z cellulitem.

Masaż relaksacyjny

 

Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. Celem zabiegu jest zrelaksowanie i uspokojenie pacjenta, utrzymanie pełnej ruchomości stawów, a także wyrównanie krążenia energii witalnej. Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Masaż limfatyczny

 

Ma na celu usprawnienie krążenia limfy a tym samym zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem, służy również likwidacji obrzęków zastoinowych, wysięków limfatycznych, skraca czas resorpcji siniaków i krwiaków.

® Copyright 2019 PRO Semilia

 

(+48) 506 268 329