Nasi specjaliści

Zespół PRO Semilia to grupa doświadczonych specjalistów, których połączenie w jedną spójną ekipę gwarantuje kompleksową i profesjonalną opiekę nad Pacjentami.

Mgr Sylwia Kowaliszyn-Słupianek
Kierownik Przychodni Fizjoterapeuta

W PRO Semilia pełni funkcję Kierownika Przychodni oraz jest czynnym Fizjoterapeutą. Nie tylko posiada bogate kwalifikacje i doświadczenie w pracy, lecz także cechuje go wyjątkowe podejście do każdego Pacjenta, które sprawia, że ​​ci chcą do nas wracać.

Jego specjalizacje obejmują Koncepcję Terapii Obrzękowej, PNF, KinesiologyTaping oraz konsultacje fizjoterapeutyczne. Wszystkie te umiejętności stosuje z pełnym zaangażowaniem i sercem, aby zapewnić najlepszą opiekę Pacjentom.

Jest osobą serdeczną, gotową do udzielenia pomocy, a także bardzo rzetelną w swojej pracy. Poza tym, jego zainteresowania obejmują śledzenie nowości ze świata Welles, pasję do tańca, muzyki, teatru oraz projektowania ogrodów.

Mgr Anna Gębalska
Fizjoterapeuta

W PRO Semilia pracuje jako Fizjoterapeutka, specjalizująca się w pracy indywidualnej z pacjentem w zakresie terapii manualnej oraz masażu (klasycznego, suchego, sportowego).Posiada bogate doświadczenie oraz solidne wykształcenie, które wzbogaciła o szereg kursów i szkoleń, w tym:

  • Metoda McKenziego: Kursy A, B, C, D (2008-2010), Międzynarodowy Egzamin Uwierzytelniający (październik 2010)
  • Metoda OM Cyriax: Moduł I, II, III (2010-obecnie)
  • Metoda PNF: Kurs podstawowy (czerwiec, sierpień 2011) oraz kurs rozszerzony
  • Metoda Mulligana
  • Kinesiology Taping: Kurs podstawowy (2008)
  • Szkolenie Nordic - Zwiedzanie: objęte tytułem instruktora (2011)
  • 4 rok studiów Osteopatii

Jej motto życiowe w pracy brzmi: "Praca to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim szansa na pomoc tym, którzy jej potrzebują."